Panikos sutrikimas

Panikos sutrikimas – kas tai?

Kas yra panikos sutrikimas, kuo jis skiriasi nuo panikos priepuolio?Automatinės mintys apie tai, ką jaučiame ir apie mūsų kūno reakcijas įtraukia į uždarą panikos atakos ratą, o pakartotinio priepuolio baimė stiprina į nuolatinį nerimavimą dėl gręsiančio priepuolio. Prisideda ir situacijų, galinčių išprovokuoti nerimą vengimas. Viską sudėjus turimą mechanizmą: nerimas ir vengimas vienas kitą stiprindami įsuka dar didesnį ydingą ratą, pavadinimu panikos sutrikimas.

Panikos priepuolis (panikos ataka), tik viena dalių, panikos sutrikimo dalių . Šiame video palyginsime du riterius – Germantą ir Trenkmantą. Matysite, kaip skirtingai žmonės gali reaguoti į panikos priepuolį ar nerimą keliančią situaciją. Atskirsite kuo sveika reakcija skiriasi nuo liguisto reagavimo į panikos priepuolį. Galiausiai turėsime galimybę pažvelgti, – kas gi vyksta kiekvieno riterių galvose, tiesiog padažnėjus jų pulsui. 

Panikos sutrikimas ≠ panikos ataka

Jei dar nematėte pirmojo video apie panikos priepuolius (atakas), rekomenduojame pažiūrėti jį kitame mūsų įraše – Panikos priepuoliai (atakos) – trumpai.

Jei manote, kad ši informacija apie panikos sutrikimą gali būti naudingi jūsų artimiesiems, draugams ar kitiems – pasidalinkite, tikėtina, kad galite padėti nuo panikos sutrikimo kenčiančiam žmogui

arba

registruokitės konsultacijai, pas mūsų specialistus.

Posted in Be kategorijos, Panikos sutrikimas.